پوستر جادويی چیست؟

پوستر جادويي پوستری حاوي اطلاعات اضافه اي از جنس صدا، ويدئو، انيميشن و يا اشياء سه بعدي است كه مي توانند به بيننده كمك كنند كه اطلاعات بيشتري را با نگاه كردن به آ‌ن پوستر از طريق گوشي يا تبلت به دست آورد. اين اطلاعات اضافه دقيقاً روي پوستر و روي بخشهايي كه شما مي خواهيد قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را بچرخاند. ضمناً از این ایده می توانید برای بسته بندی CD / DVD فیلمها و سریال ها نیز استفاده نمایید.

پوستر جادویی

چرا پوستر جادويی؟

با توجه به اينكه كاربر مي تواند با نگاه كردن به قسمت هاي مختلف پوستر ، تیزر فيلم يا شیئی سه بعدي مناسب با آن بخش را ببيند، به او كمك مي كند كه اطلاعات جامع تري از موضوع فیلم و یا محصولات شما به دست آورد.

با توجه به اينكه احتمالاً كاربر تا كنون چنين چيزي را نديده است، در ماندگار كردن فیلم یا شرکت شما در ذهن او نقش مهمي را ايفا خواهد كرد.

شما می توانید امکاناتی را به پوستر خود اضافه کنید که امکان چاپ آن وجود ندارد، مثلاً نمای سه بعدی محصولات خود را که کاربر می تواند آنها را بچرخاند و تمام ابعاد آن را مشاهده کند، یا تیزری از فیلم سینمایی مورد نظر، تا کاربر با دیدن صحنه های جذابی از فیلم اشتیاق دیدن آن را پیدا کند.

شما می توانید اطلاعات تماس و لینک وب سایت خود را نیز روی این اپلیکیشن داشته باشید تا کاربر بتواند مستقیماً وارد وب سایت شما شده، اطلاعات بیشتری را مشاهده کند.

پوستر جادویی

چطور اپلیکیشن پوستر جادویی خود را منتشر کنیم؟

کافیست نمونه ای از پوستر خود را ارائه داده و به ما بگویید که می خواهید کاربران با نگاه به هر بخش یا تصویر آن چه چیزی را مشاهده نمایند. ما اپلیکیشنی تحویل شما خواهیم داد که می توانید آن را روی وب سایت خود قرار دهید و یا از طریق اپلیکیشنهای مرجعی مانند کافه بازار منتشر کنید و یا در فروشگاهها، شرکت، نمایشگاه و یا سینما از طریق بلوتوث یا وای فای منتشر نمایید.

پوستر جادویی
پوستر جادویی
پوستر جادویی

ضمناً پیشنهاد می شود که یک برچسب حاوی QR code مربوط به لینک دانلود اپلیکیشن مربوطه، روی کارت ویزیت مورد نظر بچسبانید (یا چاپ کنید) که علاوه بر اینکه حاوی توضیحاتی در خصوص وجود چنین قابلیتی است بتواند به کاربر کمک کند که با نرم افزار QR code Scanner گوشی خود اپلیکیشن کارت ویزیت جادویی شما را دانلود نماید.

پوستر جادویی