کارت ویزیت جادويی چیست؟

کارت ویزیت جادويي کارت ویزیتي حاوي اطلاعات اضافه اي از جنس صدا، ويدئو، انيميشن و يا اشياء سه بعدي است كه مي توانند به بيننده كمك كنند كه اطلاعات بيشتري را با نگاه كردن به آ‌ن کارت ویزیت از طريق گوشي يا تبلت به دست آورد. اين اطلاعات اضافه دقيقاً روي کارت ویزیت و بر روي بخشهايي كه شما مي خواهيد، قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را بچرخاند.

کارت ویزیت جادویی

چرا کارت ویزیت جادويی؟

با توجه به اينكه كاربر مي تواند با نگاه كردن به قسمت هاي مختلف کارت ویزیت، فيلم يا محصول سه بعدي مناسب با آن بخش را ببيند، به او كمك مي كنید كه اطلاعات جامع تري از فعاليتها و محصولات شما به دست آورد. با توجه به ابعاد کوچک کارت ویزیت، اطلاعات کمی را می توانید از طریق آن منتقل کنید، باقی اطلاعات و سورپرایزها را بر عهده اپلیکیشن کارت ویزیت جادویی خود قرار دهید.

کارت ویزیت جادویی

با توجه به اينكه احتمالاً كاربر تا كنون چنين چيزي را نديده است، در ماندگار كردن محصول، شرکت و برند شما در ذهن او نقش مهمي را ايفا خواهد كرد. • شما می توانید امکاناتی را به کارت ویزیت خود اضافه کنید که امکان چاپ آن وجود ندارد، مثلاً نمای سه بعدی محصولات خود را که کاربر می تواند آنها را بچرخاند و تمام ابعاد آن را مشاهده کند، یا حتی با لمس اجزای آن، مثلاً اجزای یک ماشین، آن بخش را به طور مستقل دیده و انیمیشنی از نحوه کار آن مشاهده کند. • شما می توانید اطلاعات تماس و لینک وب سایت خود را نیز روی این اپلیکیشن داشته باشید تا کاربر بتواند مستقیماً وارد وب سایت شما شده، اطلاعات بیشتری را ببیند یا حتی مستقیماً از طریق همین اپلیکیشن، محصول را سفارش دهد.

کارت ویزیت جادویی

چطور اپلیکیشن کارت ویزیت جادویی خود را منتشر کنیم؟

کافیست نمونه ای از کارت ویزیت خود را ارائه داده و به ما بگویید که می خواهید کاربران با نگاه به آن چه چیزی را مشاهده نمایند. ما اپلیکیشنی تحویل شما خواهیم داد که می توانید آن را روی وب سایت خود قرار دهید و یا از طریق اپلیکیشنهای مرجعی مانند کافه بازار منتشر کنید و یا در فروشگاهها، شرکت یا نمایشگاه از طریق بلوتوث یا وای فای منتشر کنید تا همه کسانی که کارت ویزیت شما را دارند بتوانند از آن استفاده نمایند.

کارت ویزیت جادویی
کارت ویزیت جادویی
کارت ویزیت جادویی
کارت ویزیت جادویی

ضمناً پیشنهاد می شود که یک برچسب حاوی QR code مربوط به لینک دانلود اپلیکیشن مربوطه، روی کارت ویزیت مورد نظر بچسبانید (یا چاپ کنید) که علاوه بر اینکه حاوی توضیحاتی در خصوص وجود چنین قابلیتی است بتواند به کاربر کمک کند که با نرم افزار QR code Scanner گوشی خود اپلیکیشن کارت ویزیت جادویی شما را دانلود نماید.

کارت ویزیت جادویی
Magic-visitcard.pdf