ساخت فیلم و انیمیشن تبلیغاتی برای اپلیکیشن ها و کسب و کارهای آنلاین

یکی از نقاط ضعف بزرگ در صنعت کسب و کارهای آنلاین و کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن نداشتن محتوای مناسب برای معرفی آن به کاربران و سرمایه گذاران می باشد.

لازم است ایده و محصول و خدمات شما به شکل مناسبی به بازار هدف و سرمایه گذاران آن معرفی شود تا بتوانند با صرف کمترین زمان و انرژی در جریان نقاط قوت ایده و سرویس شما قرار گیرند.

محتوای متنی امروزه کمترین جذابیت را برای مخاطبین شما دارد زیرا در عصر دیجیتال اکثر مردم حوصله مطالعه و به خصوص خواندن متون طولانی را ندارند.


سرمایه گذاران به قدری گرفتار هستند و مشغله های مختلفی دارند که احتمالاً بیش از چند دقیقه فرصت ارائه به شما نخواهند داد و فقط اگر بتوانید در همان چند دقیقه ایده و جذابیت های طرح خود را به آنها منتقل کنید به شما فرصت ارائه های طولانی تر و دقیق تر را می دهند.

ساخت فیلم

استفاده از ویدئو می تواند یکی از بهترین راه کارهای معرفی یک ایده، محصول یا خدمت باشد زیر به صورت بصری مخاطب شما را در کوتاه ترین زمان به بالاترین درک از آن خواهد رساند.

متأسفانه فعالان این حوزه زمان و هزینه زیادی را روی طرح و پیاده سازی آن می گذارند اما موقع ارائه آنرا به بدترین و ناکارآمدترین روش عرضه می کنند و این می تواند به شکست مطلق یا نسبی آنها منجر شود.


کاربران شما نیز برای آشنایی با سرویس و اپلیکیشن شما وقت زیادی نخواهند گذاشت و خواندن راهنماهای طولانی نیز از حوصله اکثر آنها خارج است به همین دلیل بهترین و کارآترین روش استفاده از محتوای ویدیویی مناسب می باشد.

ما می توانیم در تولید محتوای ویدئویی مناسب برای معرفی ایده، محصول و خدمت شما کنارتان باشیم و همچنین راهنمای ویدئویی محصول شما را برای کاربران آن تولید کنیم.

نمونه کارهای ساخت فیلم برای اپلیکیشن