طراحی اپلیکیشن Android و ios سفارشی

نرم افزارهای کاربردی موبایل که اصطلاحاً اپلیکیشن یا به طور مخفف اپ APP نامیده می شوند به سرعت جایگزین نرم افزارهای کامپیوتری، معمولاً روی ویندوز، می شوند زیرا کاربران تقریباً همه آنها و تقریباً همیشه از گوشی یا تبلت هوشمند استفاده می کنند.

موضوع فوق باعث شده نیاز به اپلیکیشن های سفارشی برای کارهای مختلف از جمله کسب و کارها به شدت بالا رود زیرا باز کردن وب سایت در گوشی کند و اکثراً ناکارآمد است در حالیکه عملکرد اپلیکیشن برای گوشی به مراتب بهتر است و دسترسی به امکانات به مراتب بالاتری را فراهم میکند و همیشه هم در دسترس است.

یکی از زمینه های جدید در طراحی اپلیکیشن موبایل، درآمدزایی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر اپلیکیشن است که جذابیت زیادی برای کارآفرینان دارد و روز به روز گسترش بیشتری پیدا می کند و موفقیت آنها هم بیشتر و بیشتر می شود.

می توانید ایده تان را تبدیل به یک اپلیکیشن موبایل کنید و از آن درآمد کسب کنید، البته در نظر داشته باشید که کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن صرفاً با طراحی و ساخت اپلیکیشن به نتیجه نمی رسد و طراحی اپلیکیشن مناسب فقط شروع کار است. لازم است این اپلیکیشن را معرفی و آنرا به مخاطبین و بازار هدف برسانید بنابراین تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ را فراموش نکنید.

پیشنهاد ما در زمینه کارآفرینی در این زمینه ترجیحاً ایده هایی است که به طور کامل در فضای مجازی قابل پیاده سازی است و مثلاً نیازی به کالا و ارسال محصول ندارد، برای مثال طراحی یک اپلیکیشن کاربردی، یک بازی و سرگرمی برای موبایل، تبدیل خدمات سنتی به شکل دیجیتال آن و ... در اینصورت می توانید با فروش اپلیکیشن یا ارائه خدمات ویژه در ازای پرداخت درون برنامه ای اپلیکیشن و سرویس خود را برای بازار هدف بزرگی با هزینه پایین عرضه کنید و درآمد بالایی کسب کنید.

مثلاً اگر یک سرگرمی یا اپلیکیشن کاربردی طراحی کنید که کاربر برای استفاده از آن فقط حاضر باشد ۱۰۰۰ تومان پرداخت کند، که چون مبلغ پایین است فرآیند تصمیم گیری ساده ای دارد، چون نهایتاً کاربر بعد از یک بار استفاده آن را فراموش می کند. اگر بتوانید ۱۰۰.۰۰۰ نفر را به استفاده از اپ خود ترغیب کنید که بابت خدمات ویژه آن ۱۰۰۰ تومان پرداخت کنند، که برای جمعیت حدود ۸۰ میلیونی ایرانی عدد خیلی بالایی نیست، به درآمد ۱۰۰ میلیونی خواهید رسید.

و اگر بتوانید ایده خود را به صورت بین المللی و در یک بازار ۲ میلیارد نفری با قیمت یک دلار عرضه کنید با یک جمعیت هدف یک میلیون نفری شما یک میلیون دلار کسب خواهید کرد.

البته روش های درآمدزایی در حوزه فناوری اطلاعات و اپلیکیشن ها بسیار متنوع است که جای بحث آن اینجا نیست.

ما می توانیم ایده های شما را به اپلیکیشن اندروید و ios تبدیل کنیم و در این راه کنار شما باشیم. اگر ایده شما برای ما هم جذاب باشد ممکن است با شراکت در پیاده سازی ایده کنار شما باشیم.