استارتاپ «ایران مجازی»

afra استارتاپ «ایران مجازی» , , ,

پروژه « ایران مجازی » در حوزه گردشگری مجازی بر پایه یک پلتفرم نرم افزاری محتوا محور توسط شرکت « خانه هوشمند افرا » توسعه داده شده است.
ویژگی خاص این پلتفرم، توانایی پشتیبانی و پخش ۱۰ نوع محتوای دیجیتال شامل واقعیت مجازی سه بعدی، واقعیت افزوده سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، ویدیوی ۳۶۰ درجه، عکس ۳۶۰ درجه، گالری ویدیو ، گالری عکس، گالری عکسهای کروی، مکان یابی روی نقشه و توضیحات است.


کلیه محتوای این پروژه که در حال حاضر شامل ۱۴۰ مکان گردشگری ایران است، و بیش از ۱۰٫۰۰۰ محتوا را شامل می شود به صورت اختصاصی و توسط تیم تولید محتوای « گروه نرم افزاری افرا » وابسته به شرکت « خانه هوشمند افرا » تولید شده است.


این پروژه با برند تجاری « هایپوتور » (HypoTour) در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ دبی شرکت کرده است. محتوای پروژه HypoTour قرار است بین المللی بوده و وارد حوزه گردشگری بین المللی شود.
یکی از جذابیت های این پروژه اضافه کردن قابلیت سرگرمی و گیمیفیکیشن به صنعت و محتواهای گردشگری است به نحوی که مخاطبین این پروژه صرفاً اقشاری نیستند که سفر می کنند زیرا بخش بزرگی از جامعه به دلیل هزینه های سفر، محدودیت های حرکتی، سن بالا یا پایین، ریسک سفر به مناطق ناشناخته و سایر موارد امکان سفر ندارند که در پروژه HypoTour پوشش داده شده اند و می توانند وقت خود را با محتواهای جذاب و سرگرم کننده آن پر کنند و ضمناً به دلیل پوشش واقعیت مجازی، کاربر می تواند بودن در محیط را تجربه کند.
می توان « هایپوتور » یا « ایران مجازی » را رسانه جدیدی در صنعت بزرگ و رو به رشد گردشگری دانست که می تواند کمکی در جهت معرفی جاذبه های گردشگری کشورهای مختلف به مخاطبین خود بنماید مخاطبینی که خیلی اوقات از خیلی از دیدنی های اطراف محل سکونت خود نیز به دلیل فقدان اطلاعات مناسب بی خبرند.
امكان استفاده ازاين پلت فرم براى نقاط گردشگرى جهان مى تواند جذابيت ويژه اى براى سرمايه گذاران ايجاد كند.

شاید دوست داشته باشید:

معرفی پروژه هایپوتور (Hypotour) در جیتکس ۲۰۱۸

پروژه گردشگری مجازی هایپوتور (Hypotour) شامل ۱۰ نوع محتوای گردشگری واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، انیمیشن، ویدئوی ۳۶۰ درجه، عکس ۳۶۰ درجه، عکس های کروی (Little planet)، عکس، ویدئو، توضیحات و مکان یابی روی نقشه توسط گروه نرم افزاری افرااپ وابسته به شرکت خانه هوشمند افرا در قالب تیمی با حمایت اتاق بازرگانی اصفهان به نمایشگاه فناوری جیتکس ۲۰۱۸ دبی شرکت کرد و توانست مذاکرات بسیار خوبی با سرمایه گزاران خارجی برای توسعه بین المللی این پروژه داشته باشد.       در لینک های زیر می توانید اطلاعات این پروژه را مشاهده کنید.   https://www.gitexfuturestars.com/pitch-competition/hypotour-is-a-new-media-in-virtual-tourism https://www.gitexfuturestars.com/exhibitors/afra-smart-house

پروژه ایران مجازی در نمایشگاه تکنولوژی جیتکس در دوبی

گروه نرم افزاری افرا با پروژه «ایران مجازی» در رویداد استارونت به عنوان یکی از ۵ تیم برگزیده برای شرکت در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ دبی انتخاب شد.   در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ دبی استارتاپ های تمام دنیا در رویداد Gitex Future Stars شرکت می کنند. گروه نرم افزاری افرا با پروژه « ایران مجازی » در غرفه E24 در این نمایشگاه حاضر است. این پروژه در رویداد بین المللی Gitex Futue Stars با اسم HypoTour شرکت کرده است. زمان برگزاری این رویداد از ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ لغایت ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸ است.    

پروژه « ایران مجازی » لانچ شد.

پروژه « ایران مجازی » ، نسخه اندرویدی، لانچ شد. این پروژه توسط « گروه نرم افزاری افرا » وابسته به « شرکت خانه هوشمند افرا » طی پنج سال توسعه داده شد. این پروژه قبلاً توسط «شرکت مهرآفرید» و با نام تجاری «اصفهان مجازی» لانچ شده بود که در نسخه جدید علاوه بر بخشهای واقعیت مجازی و افزوده و انیمیشن های محاوره ای مربوط به ۱۳ بنای اصفهان اطلاعات ۱۴۰ سایت گردشگری با محتواهای ویدیوی ۳۶۰ درجه، عکس ۳۶۰ درجه، گالری ویدیو و عکس، توضیحات و مکان یابی آنها نیز افزوده شده است.     این پروژه با همکاری […]

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *